جمعه با دوستان رفتيم توچال!جای همه ی دوستان خالی خيلی خوش گذشت!فقط اگه سرماش رو حذف می کردن ديگه حرف نداشت. اينقدر سرما خورده بود به تنم که بيچاره بدنم بعد از ۴ ساعت حضور در منزل ....هنوز باورش نشده بود که سرما رفته و گرما آمده!!!
فکر می کرد دارم گولش می زنم!!
البته شايان ذکر است که اگر برخی عناصر حاضر در صحنه کمی ولخرجی می کردن و تله کابين سوار می شدن... ديگه اينقدر مثل بدبختها نمی لرزيديم!!!
اما خوب گويا تعداد صفرهای هزينه ی تله کابين اصلا قابل شمارش نبوده!
در اين بين برخی از عناصر به حفظ شئونات اسلامی نمی پرداختند و همراه با برخی ديگر از عناصر غرب زده به آهنگهای فجيع و غير اخلاقی..مثل metal & rock &...گوش می کردند!!
نکته ی حائز اهميت در آين گردش دست و دلبازی شرکت کننده ها بود به گونه ای که از ۵۰ تومانی های بدون گوشه ی خود با چشمانی بسته می گذشتند و مسائل مادی در نظر آنها چيزی مردود شده بود.بعضی ها هم که پا را فراتر گذاشته بودند و با اعمال خود ثابت می کردند که برای آنها پول چرک کف دست است!!!!!!!!!!!!!!!
از ديگر نکات قابل ذکر...می توان به حضور يک ۸۰ ای در جمع ۷۹ ايها...و نيز حضور ۲ عدد مهندس گلابی در بين برقی ها اشاره کرد (که شهامت هر ۳ ی اين افراد قابل تحسين ه)
======================================================

/ 3 نظر / 2 بازدید
reyhanejoon

in etemad be nafsetun mano koshte.khob dige ba baziha gashti..bichareha age mane be ghole shoma golabi nabudam ke behetun khosh nemigzasht.makhsusan be bahar.migi na,az khodesh bepors

bahareh!

D:.. کيه که با گلابی خوش نگذرونه هان؟ چاکريم خفن تا!

ساسان

البته فکر کنم منظور مهسا از توچال اونجایی نبود که دماوند ازش پیداست... یه کم بیاین پایین تر... :)