سلامی دوباره!

salam.jpg
سلااااااااااااااااااااااااااااام!!
من دوباره بعد از تقریبا یک سال به اینجا برگشتم. تو این مدت خیلی وقت ها پیش می اومد که دلم می خواست دو باره اینجا رو راه بیاندازم، اما راستش اینقدر سرم شلوغ بود که نمی شد. نه اینکه نمی شد، یه کم تنبلی هم غلبه می کرد. خلاصه بالاخره به دعوت رامین عزیزم ، که من رو به بازی شب یلدا دعوت کرده بود به اینجا برگشتم. می دونم که خیلی وقته از شب یلدا گذشته، اما این مدت دیگه واقعا درگیر بودم....میان ترم و گزارش پیشرفت پروژه و تمرین ها و از این دست مسائل. (حالا نیومده اینقدر غر نزنم) به هر حال نتیجه این شد که الان من اینجا هستم از این موضوع هم خیلی خیلی خوشحالم و از رامین هم خیلی ممنونم که مسبب خیر شد.
فقط قبل از اینکه تو بازی شرکت کنم دلم می خواست اول یه سلامی داشته باشم. از همة اون دوستایی هم که تو این مدت سراغ وبلاگم رو می گرفتن، از ننوشتنم شکایت می کردن و نسبت به اینجا لطف داشتن هم ممنونم. از اونایی هم که هی سر می زدن و پست آخر رو می دیدن و صفحه رو می بستن هم، عذر خواهی می کنم. امیدوارم این اومدن ،رفتنی نداشته باشه!!

* توضیح عکس: این عکس فروردین امسال در پارک ساعی با موبایل رامین گرفته شده! بعد از یک پیاده روی 1 ساعته تو هوای بهاری ما به چند تا هندی برخوردیم که رفته بودن تو چمن های قسمت ممنوع. بعد دیدیم یکی شون تو چمن ها کنار گل های بنفشه دراز کشید و اون یکی هم ازش 3 ساعت فیلم برداری کرد. ما هم گفتیم از این هندی ها کم نیاریم و هی من ژست گرفتم و رامین عکس گرفت. (البته کلی هم از این هندی ها لجمون گرفته بود که هی از طناب ها رد می شدن و می رفتن رو گل ها)

 
/ 7 نظر / 10 بازدید
رامين

اولين کامنت را مي‌گذاريم و لينکيدم لينکيدني!

محسن

سلام :) تبریک میگم این تولد دوباره را!

سولوژن

به به! به به! (: خوش آمدی و این‌ها!!! شما غر بزن ولی پست کن، ما قبول داریم! (:

خودم!

بابا شرمنده می کنین! چشم!

آیدین

پنج تا رو بگو بابا!کشتی مارو!

reyhane

خوش اومدی..شکل قبلی وبلاگتو بيشتر دوست داشتم..اما با هر شکلی و تو هر جايی بنويسی خوانندهء نوشته های قشنگت هستم.شک نکن

رضا رضاپور