امروز تقریبا 20 روز از  تولد کریستف کلمب وجودم می گذره! هر روز از این 20 روز،  پر بوده از کشف و تجربه قوانین، فرهنگ، زبان و موقعیت اجتماعی جدید!
خیلی حرفها دارم برای گفتن....خیلی تجربه ها کسب کردم برای نوشتن توی دفتری که گه گاه بخونم و همیشه یادم بمونه...خیلی تعریفی ها دارم.... اما نمی دونم  کدوم ها رو باید گفت...کدوم ها رو باید نوشت و کدوم ها رو فقط و فقط باید به خاطر سپرد.
تنها چیزی که الان می دونم  اینه که دنیای جدیدم رو  دوست دارم ....احساس آرامش دارم و دلم می خواد بیشتر و بیشتر کشف کنم و زودتر و زودتر باهاش مانوس شم.

/ 8 نظر / 19 بازدید
لاله

سلام مهسا جون خوبين؟خوش ميگذره؟خيلی وقت ازتون خبری نداريم! ايميل ادرستو ندارم که با هم چت کنيم.احوالتون رو از خاله بهجت می پرسم.منو اد کن:)laleh7t "yahoo.com

پریسا.

سلام مهسا جان خوبی؟ دیروز تو اتوبوس زهرا آقایی را دیدم، بحث تو شد،‌ گفت که رفتی... به سلامتی،‌ منو که یادت هست، آخرین بار تو بوفه دانشگاه تهران یه کیک کاکائویی خریدم و تو نگذاشتی که پولش را حساب کنم چند وقت بود که تو وبلاگت نمی نوشتی، پیش خودم گفتم دوباره بیایم و دیدم که هستی!

خودم!

سلام پریسا جون! خوبی؟ مگه میشه یادم نباشه شما رو؟ حالا پشت سرم چیا گفتین؟ :D خیلی خوشحال شدم که اومدی اینجا و بهم سر زدی! راستش الان خیلی مشغولم.. .. بازم خواهم نوشت...بیشتر و بیشتر...موفق و پیروز باشی...راستی! خیلی خوشحالم که آخرین چیزی که از من یادته ، خوردن یه کیک شکلاتی با هم دیگه اس! امیدوارم بیای اینجا و یه کیک شکلاتی گنده مهمونت کنم! :)

سولوژن

مهسا کلمب! یک‌هو این وبلاگ رو آپ‌دیت نکنی‌ها!!!

زينب

سلام چرا نميشه آرشيوتونو خوند؟

حمید

الان تقریبا بیست سال از تولد کرستف کلمب وجودم می گذره...

darya toofani

لحظه ای را باید خندید... لحظه ای را دل بست... عاشق شد... لحظه ای را باید با عشق خود خندید و لحظه ای را بی وجودش گریست... دمی سکوت کرد و دمی فریاد زد... زندگی این است...براستی که زندگی این است... موفق باشی خانومی.

روشنک

سلام ، آهنگ وبلاگتونو خیلی دوست دارم.میشه لینک دانلودشو بذارین.این آهنگ ریتمش تندتره.هرچی من پیدا کردم خیلی آرومن.