آیا بین اضطراب داشتن و تغییر رنگ مو می تونه ارتباطی وجود داشته باشه؟؟ مثلا اینکه هورمونهایی که در هنگام استرس و اضطراب در بدن ترشح می شن ، آیا می تونن روی رنگ مو تاثیر بذارن؟؟کسی راجع به این موضوع چیزی می دونه؟؟ چند وقتی ه احساس می کنم وقتی استرس دارم موهام تیره تر می شن!!

/ 7 نظر / 9 بازدید
سولوژن

اه! مردم استرس می‌گیرند موهاشون سفید می‌شه ... !

حمید

می بینم که این یلدابازی اینقدر وسوسه کننده بود که تو رو دوباره به نوشتن واداشته به هرحال خیلی خوبه که دوباره می نویسی... در مورد رنگ مو هم نظری ندارم

محسن

تجربه به من می‌گه رنگ کل تار مو لحظه‌ای عوض نمی‌شه! رنگ‌دانه فقط روی قسمتی ازمو که داره تولید می‌شه تاثیر داره. غیر منطقی‌ترین نتیجه‌ای که می‌تونم بگیرم اینه که احتمالا استرس نداشتی!

آیدین

می گم مگه موهای تو از اینی که هست هم تیره تر می شه؟!

خودم!

به ایدین: نه تیره تر نمی شه...فقط گاهی وقت ها مثل مو های تو طلایی می شه...گفتم نکنه یه وقت استرس باعث بشه موهام به حالت طبیعی خودش برگرده....آخه می دونی؟؟ موهات خیلی خوش رنگه!

آیدین

راستی! دیروز ششم بهمن بودا!

حسن

سلام.ازاينکه می بينم يه خانم می نويسه خوشحالم.می خواستم اگه امکان داشته باشه بيشتر با هم آشنا بشيم. من کارم تو صداوسيما بوده.۵سال .اون هم شبکه ۲.کلا همه جور کاری کردم.اگه خواستی می تونی با همراهم تماس بگيری.يا به آی دی م ميل بزنی. ۰۹۱۱۹۵۳۹۱۶۱